Luna Fotografia | kontakt@lunafotografia.pl | 518-562-532

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny | Katowice Opole Kraków | Reportaż ślubny | Sesja ślubna

Luna Fotografia | Fotografia ślubna | Wolne terminy 2021

Twój e-mail:

Imię

Termin ślubu:

Treść wiadomości:

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękuję!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZOBACZ PRZYKŁADOWY REPORTAŻ

Na samym reportażu nasza współpraca się nie kończy! Niezależnie od wybranego pakietu dostajecie w prezencie pendrive z Waszymi zdjęciami oraz wideoprezentację. Jeśli to dla Was za mało - możemy wykonać dodatkowo piękny album lub eleganckie pudełko ze zdjęciami. To ponadczasowa pamiątka dla Was, ale także dla bliskich. Podczas spotkania możecie chwycić w rękę przykładowe dodatki i zastanowić się nad wyborem spośród wielu rodzajów, wzorów i kolorów.

Jeśli szukasz czegoś innego, nietypowego - napisz! Każdy pakiet można dowolnie modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb :)

Kontakt

Co mogę Ci zaproponować?

Zapytaj o pakiet

Zapytaj o pakiet

Zapytaj o pakiet

 

 

 

Każda Para Młoda będzie miała inne wymagania co do reportażu ślubnego. Dlatego stawiam na elastyczność w kwestii pakietów oraz indywidualne podejście. Interesuje Cię jedynie uwiecznienie ślubu czy pełny pakiet od przygotowań, aż do późnej nocy? Napisz, zapytaj o ofertę, a na pewno znajdziemy coś, co będzie szyte na miarę :) Przed ślubem organizuję spotkanie przy kawie, aby móc porozmawiać o Waszych oczekiwaniach, tak, aby maksymalnie dopasować się do Was.

To, co wydarzy się w dniu Waszego ślubu już nigdy więcej się nie powtórzy - spostrzegawczość to ważna cecha, która pozwoli uchwycić emocje i unikalne momenty

Spostrzegawczość

Czym jest spostrzegawczość bez umiejętności fotografowania? Wiele wydarzeń wymaga szybkiej reakcji, a tutaj umiejętności fotografa są na wagę złota. Także doświadczenie jest tutaj ważnym czynnikiem, dzięki któremu fotograf wykonuje swoją pracę bezbłędnie

Umiejętności techniczne

To Wasz wyjątkowy dzień! Fotograf powinien włożyć w zdjęcia całe serce, pracować na pełnych obrotach i być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego

Zaangażowanie

Jakie cechy powinien mieć Wasz fotograf?

ŚLUB

PLENER

Fotografia ślubna

Ponieważ jestem fotografem, który budował swoje doświadczenie na fotografii reportażowej staram się nie tylko być wszędzie gdzie coś się dzieje, ale także wykonywać jak najwięcej kadrów spontanicznych, niepozowanych, pozostając przy tym jak najbardziej niewidoczna. To Wy - Para Młoda - jesteście w tym dniu najważniejsi, a ja robię wszystko aby być Waszym cieniem - w centrum wydarzeń, ale nie rzucając się w oczy.

Brzmi interesująco?

Skontaktuj się ze mną - odpowiem na Twoje pytania i chętnie przekażę szczegóły :) 

tel. 518-562-532 | kontakt@lunafotografia.pl | Messenger