Ślub w rockowym stylu

Deszczowe przygotowania do ślubu

Jak zostałam kierowcą ślubnym

Na szczęście na miejsce dotarłyśmy bez przeszkód, bez spóźnienia :) Na miejscu czekał już Marcin oraz ślubni goście, którzy towarzyszyli Młodej Parze podczas ceremonii. Mimo różnych zawirowań wszystko się udało, a Inez i Marcin powiedzieli sobie "tak" :) I to w jakim stylu! W iście rockowym! Skórzana kurtka ramoneska i trampki - świeżo upieczeni małżonkowie zrobili to na swoich zasadach. Po wszystkim przyszedł czas na skromne przyjęcie i świętowanie w gronie najbliższych. I tu również nie zabrakło rockowego akcentu w pięknym czerwonym kolorze (zobaczcie sami ↓)! Na dokładkę w końcu zza chmur wyszło także słońce, a to chyba najlepsze podsumowanie tego pełnego emocji dnia. Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji :)

Pełny reportaż dostępny jest wyłącznie dla gości w Strefie Klienta.


Ślub ♥️ Willa Goldsteinów - Urząd Stanu Cywilnego w Katowicach ♥️ Willa Goldsteinów

Przyjęcie weselne ♥️ Projekt: Kawiarnia ♥️ Facebook Projekt: Kawiarnia

Czas gonił, pogoda nie ułatwiała. Po szybkiej kalkulacji nastąpiła równie szybka decyzja, spontaniczna zmiana planów - chociaż Marcin miał przyjechać po Inez, korki spowodowane niekorzystną sytuacją pogodową pogrzebały plan wspólnego przejazdu na miejsce ślubu i przyszli małżonkowie spotkają się już w Urzędzie. Co to oznaczało dla mnie? W ten sposób dostałam kolejną ważną rolę tego dnia - na moich barkach nie spoczywało już tylko uwiecznienie tego dnia, ale również to, aby bezpiecznie i na czas zawieźć na miejsce Pannę Młodą wraz ze świadkową! Jak widać bycie fotografem jest pełne niespodzianek, nigdy nie pomyślałabym, że przyjdzie mi wejść w rolę ślubnego kierowcy, a mój samochód - mimo, iż nieudekorowany - zawiezie przyszłą Pannę Młodą na ceremonię ślubną :)

18 stycznia 2022

Inez i Marcin | Ślub w USC w Katowicach

Ten majowy dzień przywitał nas deszczem. Nie był to jednak ciepły, wiosenny deszcz, przypominał raczej całkiem intensywną ulewę. Niestety - pogoda czasami nas zaskakuje, nie zawsze tak jak byśmy chcieli. Ale co zrobić? Spakowałam się do wyjścia i udałam się na miejsce przygotowań do ślubu - głowa do góry, w końcu jak to mówią "z cukru nie jesteśmy" ;) Niektórzy mówią nawet, że deszcz w dniu ślubu oznacza, że Młoda Para żyć będzie w szczęściu i dostatku. W końcu coś musi zrekompensować te chmury na niebie :)

Kiedy dotarłam na miejsce okazało się, że wizyta Inez u fryzjera przedłużyła się - to zwiastowało tylko jedno: przygotowania w domu będą krótkie i intensywne, w takich sytuacjach każda minuta jest na wagę złota! I nie było tu pomyłki - ledwo weszłyśmy do środka, a suknia już ubrana, w takich sytuacjach fotograf musi działać szybko i mieć oczy dookoła głowy, nie ma czasu na powtórki! ;)

Luna Fotografia | Fotografia ślubna | Wolne terminy 2021

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny | Katowice Opole Kraków | Reportaż ślubny | Sesja ślubna

Luna Fotografia | kontakt@lunafotografia.pl | 518-562-532