Plener w Mosznej

Sierpniowy ślub w zamku w Mosznej

Kameralne zaślubiny

Słońce dawało się we znaki nie tylko na wykonanych już zdjęciach - do pary z emocjami tego dnia wymusiły na nas drobną przerwę na odzyskanie sił. Na szczęście daliśmy radę bezpiecznie dokończyć naszą sesję ślubną. Jak wyszło? Sprawdźcie sami!

Pełny reportaż dostępny jest wyłącznie dla gości w Strefie Klienta.


Ślub i plener ♥️ Zamek w Mosznej ♥️ mosznazamek.pl

Zaraz po zakończeniu ceremonii - szybkie zdjęcie grupowe i ruszyliśmy do przyzamkowego parku na krótki plener ślubny.

Zespół pałacowo-parkowy w Mosznej to nie tylko zamek, to także ogromny teren zielony - ciężko było zdecydować się od którego miejsca zacząć :) Szukaliśmy jednak miejsc zacienionych - nie tylko ze względu na wysokie temperatury, ale także ze względu na pogodę. Ci, którzy nieco interesują się fotografią wiedzą, że ostre słońce, które świeci w godzinach południowych to nienajlepszy przyjaciel fotografa. Nie mieliśmy jednak możliwości wyboru innej godziny, przez co sesja była trudniejsza, ale nadal możliwa do zrealizowania. I to z jakimi efektami! Nie trzeba się bać pełnego słońca - nawet w taką pogodę wprawny fotograf ślubny wyczaruje piękne ujęcia. 

Z resztą jak mogło się nie udać z tak fotogeniczną parą? Ula w pięknej, mieniącej się, długiej sukni wyglądała zjawiskowo! Oczywiście nie pomijając tutaj Pana Młodego, który u boku Pani Młodej prezentował się równie elegancko.

06 maja 2021

Ula i Radek | Ślub i plener w magicznym zamku w Mosznej

Cóż to był za dzień! Pierwszym wpisem na blogu przywołamy upalny, sierpniowy dzień, kiedy to Ula i Radek powiedzieli sobie TAK :)

Nie zawsze sierpień bywa tak gorący jak wtedy. Na szczęście zimne mury zamku w Mosznej pozwoliły chociaż na chwilę odetchnąć. Ślub odbył się w jednej z kameralnych sal zabytkowego pałacu (bo chociaż o tej pięknej budowli mówi się zamek, tak naprawdę to właśnie pałac :)), a goście wypełnili ją prawie po brzegi! Wszyscy w oczekiwaniu na rozpoczęcie ceremonii odpoczywali nieco od sierpniowego skwaru. Obrączki czekały już na nowożeńców, którzy zapewne nie mogli doczekać się już momentu, kiedy założą je sobie wzajemnie na dłonie.

Luna Fotografia | Fotografia ślubna | Wolne terminy 2021

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny | Katowice Opole Kraków | Reportaż ślubny | Sesja ślubna

Luna Fotografia | kontakt@lunafotografia.pl | 518-562-532