Ślub pełen miłości, weselne szaleństwo i niesamowite chwile

To było wyjątkowe święto miłości, której byłam świadkiem tego dnia. Daria i Tomek, dziękuję Wam za możliwość uwiecznienia tych niezapomnianych chwil! Wasze ślubne i weselne przygody pełne były emocji, humoru i radości, a ja miałam zaszczyt być ich czujnym obserwatorem. 

Pełny reportaż dostępny jest wyłącznie dla gości w Strefie Klienta.


Ślub ♥️ Kościół św. Michała Archanioła w Katowicach

Wesele ♥️ Restauracja Villa Rossa

Pierwszy taniec, tort i oczepiny - rozpoczęcie niesamowitej zabawy

Para Młoda wykonała swoją choreografię podczas pierwszego tańca, co było jednym z najbardziej wzruszających momentów. Następnie przyszedł czas na uroczyste krojenie tortu i tradycyjne oczepiny. Emocje, śmiech i radość przewijały się przez całą noc, a zabawę rozkręcały zarówno pokoleniowe rozmowy starszych gości, jak i eksplozja energii młodego towarzystwa.

Przyjęcie w Villa Rossa - Tradycyjne powitanie chlebem i solą

Za kulisami Szczęśliwego Dnia - Fotoreportaż ze ślubu i wesela Darii i Tomka

Magiczny drewniany kościółek pw. św. Michała Archanioła w Katowicach

Po emocjonalnej ceremonii wszyscy udali się do Restauracji Villa Rossa w Katowicach, gdzie zaczęła się druga część magicznego dnia. Przed wejściem do sali weselnej odbyło się tradycyjne powitanie chlebem i solą, symbolicznym aktem dostatku i trwałej miłości. Później przyszła kolej na tradycyjne tłuczenie kieliszków, a Para Młoda z uśmiechem zamiotła szkło, pokonując razem pierwsze wyzwania małżeńskie. Garden party z plenerowym barem z drinkami wprowadził niezwykłą atmosferę swobody i radości.

Przenosimy się do magicznego momentu ślubu, który odbył się w przepięknym drewnianym kościółku pw. św. Michała Archanioła w Katowicach. Otoczony zielenią (w końcu znajduje się w jednym z najpiękniejszych zielonych miejsc w Katowicach - w Parku Kościuszki) i otwartym niebem, ten malowniczy kościółek emanował nie tylko urokiem, ale także historią i tradycją. To w tym niezwykłym miejscu Daria została wprowadzona do środka przez dumnie kroczącego ojca. Drewniane wnętrza, tradycyjne zdobienia, wszystko to nadawało tej ceremonii wyjątkowego charakteru, który starałam się uchwycić w każdym kadrze. Pod kościołem goście złożyli serdeczne życzenia Młodej Parze, a po wszystkim udaliśmy się w miejsce przyjęcia weselnego.

03 stycznia 2024

Daria i Tomasz | Ślub w  Kościele pw. św. Michała Archanioła w Katowicach | Wesele w restauracji Villa Rossa w Katowicach

Tym razem miałam ogromną przyjemność być świadkiem magicznego dnia - ślubu i wesela Darii i Tomka.
Początek dnia zarezerwowaliśmy na przygotowania Darii, które odbyły się w domu, w otoczeniu najbliższych - mamy i świadkowej. Atmosfera była nasycona emocjami, a chwile dzielone z najbliższymi nabrały szczególnego znaczenia. Wspólnie z mamą i świadkową, Panna Młoda ubierała swoją wymarzoną suknię ślubną i doborowe dodatki. A wszystko to przy toastach, które stały się swego rodzaju tradycyjnym gestem na powitanie tego wyjątkowego dnia!

Tomek, zamiast klasycznych przygotowań, postanowił połamać schematy. Jego pasją jest koszykówka, więc spotkaliśmy się na boisku. Tomek w towarzystwie kolegów i świadka uczcił ten moment butelką whisky na czerwonym tartanie. Atmosfera była niesamowita, a chwile spędzone z przyjaciółmi z pewnością utkwiły w pamięci.

Luna Fotografia | Fotografia ślubna | Wolne terminy 2021

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny | Katowice Opole Kraków | Reportaż ślubny | Sesja ślubna

Luna Fotografia | kontakt@lunafotografia.pl | 518-562-532