Harmonia i spokój - zakończenie wieczoru w Starym Tartaku

Na terenie Siedliska Stary Tartak trwała niekończąca się zabawa. Oczepiny przyniosły śmiech i radość, a parkiet pełen był energetycznego tańca. To była nie tylko uroczystość, ale spotkanie dwóch rodzin, połączonych miłością i radością. W obiektywie uwieczniłam, jak Natalia i Maciej rozpoczynają wspólną podróż życia w najpiękniejszym możliwym stylu. Siedlisko Stary Tartak stało się świadkiem nie tylko ich ślubu, ale również niezwykłej opowieści o miłości, którą miałem zaszczyt uchwycić w kadrach.

Pełny reportaż dostępny jest wyłącznie dla gości w Strefie Klienta.


Ślub ♥️ Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pielgrzymowicach

Wesele ♥️ Siedlisko Stary Tartak

Romantyczna sesja ślubna w polu kukurydzy

Kiedy słońce zeszło już nad sam horyzont udaliśmy się na romantyczną sesję ślubną. Przy stawie i polu kukurydzy niedaleko Tartaku, oddzielonym od zgiełku, Natalia i Maciej cieszyli się sobą w ostatnich promieniach zachodzącego słońca. Każde ujęcie odzwierciedlało ich miłość, a spokojna atmosfera tego miejsca dodawała magii każdemu zdjęciu.

Weselna zabawa w Starym Tartaku - Slow Wedding, rustykalny urok i spokojny charakter

W Siedlisku Stary Tartak - przygotowania do ślubu

Ceremonia w Kościele Św. Katarzyny Aleksandryjskiej - radosna i pełna humoru

Po ceremonii przenieśliśmy się do Siedliska Stary Tartak, gdzie na Młodą Parę i ich gości czekało wyjątkowe przyjęcie weselne. Życzenia dla Młodej Pary unosiły się w powietrzu, tworząc aurę miłości i pozytywnej energii. Po wzruszających momentach, pierwszy taniec Natalii i Macieja rozpoczął weselne przyjęcie.

Siedlisko Stary Tartak to miejsce jedyne w swoim rodzaju - emanujące spokojnym, rustykalnym urokiem. To idealne otoczenie dla wesela w stylu Slow Wedding. Goście cieszyli się atmosferą nie tylko bawiąc się na parkiecie, ale również siedząc na miękkich fotelach na świeżym powietrzu, otoczeni pięknem natury.

Uroczystość ślubna miała miejsce w malowniczym kościele Rzymskokatolickim p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pielgrzymowicach. Natalia i Maciej wymienili przysięgi miłości w atmosferze pełnej wzruszeń i emocji, ale także z nutą humoru i radości. Para młoda zdecydowanie zrobiła to w swoim stylu, tworząc ceremonię pełną śmiechu i lekkości.

31 grudnia 2023

Natalia i Maciej | Ślub w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pielgrzymowicach | Wesele w Siedlisku Stary Tartak

W malowniczym otoczeniu Siedliska Stary Tartak, gdzie czas zdaje się zatrzymać, Natalia i Maciej rozpoczęli nowy etap w swoim życiu. W apartamencie o rustykalnym klimacie, który znalazł swoje miejsce w zabytkowym budynku po tartaku, Natalia przeżywała magiczne chwile przygotowań do ślubu. Makijaż, suknia, oryginalne buty w retro wzory - każdy detal był starannie zaplanowany, by ten dzień był niezapomniany.

 

Pan Młody przygotowywał się z ojcem w innym apartamencie, co dodawało rodzinnej atmosfery i głębi temu wyjątkowemu dniu.

Luna Fotografia | Fotografia ślubna | Wolne terminy 2021

Fotografia ślubna | Fotograf ślubny | Katowice Opole Kraków | Reportaż ślubny | Sesja ślubna

Luna Fotografia | kontakt@lunafotografia.pl | 518-562-532